KONST / Litografier / Färglitografi 11897296
nr 1189 7296
Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Bilvrak. Signerad, daterad -01, numrerad 52/295. Motivet: 22,5x32,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 juni 2018
kl 20:12:12
150 kr